Ostary.pl

o tym i o tamtym

Jak wybrać zespół na wesele
Wesele

Wymarzony zespół na wesele

[ad=1]

Planowanie wesela to nie lada przedsięwzięcie, w które bardzo często zaangażowane są całe rodziny Państwa Młodych. Jednym z ważniejszych punktów na długiej liście obowiązków jest znalezienie odpowiedniej kapeli, która będzie zabawiać naszych gości. Jaki w takim razie powinien być zespół na wesele?

Szeroki repertuar i mnóstwo pozytywnej energii, taki powinien być zespół na wesele

Przeglądając liczne oferty zespołów i kapeli grających na weselach zwracamy uwagę na kilka najistotniejszych dla nas rzeczy. Na samym początku zwracamy uwagę na muzykę. Jaki repertuar mają w swojej ofercie, jakiej jakości są ich wykonania, ile osób odpowiada za śpiewanie, no i czy muzyka grana jest na żywo, czy odtwarzana z playbacku. Po ustaleniu podstawowych informacji dotyczących muzyki, zaczynamy zwracać uwagę na kolejne aspekty takie jak skład danego zespołu i szeroka gama gier i zabaw prowadzonych podczas oczepin i całego przyjęcia weselnego. Tak tak, zespół na wesele to nie tylko znane przeboje i grany na przyjęciach repertuar to również liczne zabawy, które mają rozruszać i ośmielić siedzących za stołami gości, aby Ci ruszyli na parkiet i rzucili się w wir dobrej zabawy. Właśnie dlatego tak ważne jest aby zespół miał przygotowane kilka gier i zabaw.

Oczywiście do tego potrzebny jest również dobry wodzirej. Sama przygotowana w teorii zabawa nie wystarczy, trzeba żeby ktoś jeszcze potrafił rozruszać to towarzystwo. Wtedy sukces jest kompletny zespół na wesele spełnił swoją rolę, a goście weselni opuścili przyjęcie z uśmiechem na twarzy.

Jak wybrać zespół na wesele

Saksofon na weselu? Czemu nie! fot. pixabay.com CC0

3 KOMENTARZE

Komentarze są wyłączone.