Ostary.pl

o tym i o tamtym

hale magazynowe
Porady

Segmentowe bramy garażowe

[ad=1]

Segmentowe bramy garażowe cieszą się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Dzięki zastosowaniu lekkich i nowoczesnych materiałów produkty te pasują do większości otworów garażowych. Prostota i komfort obsługi sprawia, że idealnie nadają się do obsługi przez kobiety.

Dodajmy do tego jeszcze automatykę i mamy pełen komfort sterowania bramą za pomocą pilota. Dzięki nowoczesnej technologi możemy również sterować bramą za pomocą naszego smartfona. To już oczywiście pewna forma gadżetu, ale również ma duży wpływ na decyzję o wyborze bram. W końcu zawsze lepiej mieć takie sterowanie jako opcję dodatkową niż jej nie mieć 😉

Bramy garażowe tego typu możemy z powodzeniem montować w:

  • budynkach jednorodzinnych
  • budynkach przemysłowych

Tym samym w naturalny sposób kreuje nam się podział bram na:

Wszystkie bramy segmentowe produkowane są w atrakcyjnej palecie kolorów, dzięki czemu możemy niemal idealnie spasować całość z designem naszego domu bądź magazynu. Dobrze dobrana brama da nam pewnego rodzaju prestiż i niejako podniesie wizualny aspekt bryły domu. Warto więc zastanowić się dobrze nad wyborem faktury i koloru. Być może producent bram udostępni nam wzornik, abyśmy na spokojnie mogli podjąć decyzję odnośnie wykończeń poszczególnych elementów.

segmentowe bramy garażowe
Segmentowe bramy garażowe (brama przemysłowa)- fot. pixabay.com CC0

Na polskim rynku możemy znaleźć co najmniej kilkudziesięciu producentów. Wśród nich warto wymienić bramy garażowe Ostium (http://bramyostium.pl). Firma, która stawia na wysoką jakość swoich produktów, działająca na terenie województwa lubelskiego. Zapraszamy do odwiedzenia ich strony internetowej i kontaktu.

 

2 KOMENTARZE

Komentarze są wyłączone.