Ostary.pl

o tym i o tamtym

radca prawny lublin - wygodny fotel
Psycholog

Psycholog Lublin – Edyta Aleksandrowicz

[ad=1]

Psycholog Lublin – Edyta Aleksandrowicz

Psycholog Edyta Aleksandrowicz – przyjmuje pacjentów w gabinecie psychoterapii zlokalizowanym w Lublinie przy ul. Narutowicza 71. Oferta gabinetu to:

Obydwa rodzaje terapii prowadzone są dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Same sesje terapeutyczne przebiegają w atmosferze pełnego zrozumienia i zaufania. Dzięki świetnym warunkom panującym w gabinecie cała terapia jest jeszcze bardziej skuteczna.

Fotel psychologa. Gabinet psychologiczny Lublin
Warto chodzić do psychologa, aby poradzić sobie z problemami. fot. pixabay.com CC0

Cena pojedyńczej sesji terapeutycznej kształtuje się na poziomie 100 zł za 50 minutowe spotkanie. Średnia ilość sesji możliwa jest do określenia w zależności od złożoności indywidualnego przypadku.

Psychoterapeuta Lublin – Edyta Aleksandrowicz należy do Lubelskiego Ośrodka Psychodynamicznego (http://psychodynamika.net) w którym zrzeszonych jest kilkunastu psychoterapeutów z okolic Lublina.

Kiedy warto udać się do psychologa?

Z pomocy psychoterapeuty warto skorzystać w chwili kiedy czujesz, że zaczynasz nie radzić sobie z codziennymi problemami. Wizyta u psychologa może pomóc Ci obrać kurs we właściwym kierunku, a już kilka sesji może sprawić że poczujesz się lepiej. Nie warto więc, zadręczać się dłużej swoimi rozterakmi. W każdym przypadku warto otworzyć się na pomoc. W pierwszej kolejności spróbuj porozmawiać z bliskimi ci osobami, rodziną bądź partnerem. Jeśli to nie poprawi Twojego samopoczucia – odwiedź terapeutę. W cięższych przypadkach warto skorzystać z takiej pomocy jak najszybciej.