Ostary.pl

o tym i o tamtym

Prawnik, czy adwokat?
Porady

Przyjemne z pożytecznym

Często zdarza się, że nie mając chwilowo żadnych prac domowych szukamy rozrywki, by móc odpocząć. Najczęściej kończy się na tym, że z puszką napoju siadamy przed telewizorem lub komputerem i tak spędzamy kilka godzin przed snem. By połączyć przyjemne z pożytecznym, najlepiej rozważyć oddanie się takim przyjemnością w języku angielskim.

język angielski
Nauka języka angielskiego otwiera możliwości fot. pixabay.com CC0

Komputer jest wspaniałą platformą, która umożliwia zmianę języka praktycznie w każdym miejscu, dzięki czemu możemy poprzez grę i rozrywkę także się uczyć. Jeśli tylko jesteśmy zwolennikami gier z dużą ilością tekstu, a język angielski mamy rozwinięty na tyle, by z kontekstu zrozumieć przesłanie, to możemy wiele się nauczyć, jeśli chodzi o słownictwo. Co do drugiej platformy, to W obecnych czasach telewizory także pozwalają na wyświetlanie napisów po angielsku, co pomoże nam się dodatkowo rozwinąć w zakresie konstrukcji zdań i rozmówek na dany temat.

Warto o tym pomyśleć przy kolejnej sposobności, by wolny czas spędzić efektywnie, nawet jeśli w grę wchodzi tylko komputer, lub telewizor.

tekst:gieldatekstow.pl

1 KOMENTARZ

Komentarze są wyłączone.