Ostary.pl

o tym i o tamtym

Firma Porady Różne

Projektowanie stron

[ad=1]

Projektowanie stron internetowych, to niezły sposób na biznes. Strony internetowe mogą kosztować od kilkuset do nawet kilkunastu tysięcy złotych za wdrożenie. W dobie internetu firmowa wizytówka jest wręcz niezbędna dla prawidłowego działania przedsiębiorstwa.

Aby, uruchomić stronę www potrzebujemy:

  • serwer
  • domena
  • system zarządzania treścią np. WordPress (ułatwi zarządzanie stroną)
  • projekt graficzny
  • zdjęcia
  • treści na stronę

Oczywiście, ktoś musi to wszystko poskładać i umieścić na serwerze. W tym celu możemy skorzystać z usług agencji interaktywnych, bądź freelancerów którzy podejmą się wdrożenia strony internetowej na naszym serwerze.

Ile kosztuje strona internetowa?

Koszt wdrożenia prostej, ale dobrze zaprojektowanej firmowej strony internetowej zaczyna się od około 1000 zł. Bardziej zaawansowane witryny mogą kosztować znacznie więcej, jednak nie każda firma potrzebować będzie kombajnu już na starcie.

projektowanie stron internetowych

Pozycjonowanie stron i widoczność w sieci

Sama strona www, to nie wszystko. Potrzebujemy jeszcze skierować na nią potencjalnych klientów. W tym celu musimy zadbać o widoczność strony w wyszukiwarce Googla. Inne wyszukiwarki mają marginalne znaczenie i przeważnie nie warto inwestować w pozycjonowanie w nich.

Koszt pozycjonowania, dla mniej popularnych fraz zaczyna się od około 100 zł za hasło, przy czym slowa typu psycholog Lublinkredyty siedlce, czy budowa domów Lublin mogą kosztować nawet setki złotych.

Pozycjonowanie stron internetowych, zwrócić może się jednak bardzo szybko. W wielu branżach wystarczy bowiem, że dzięki pozycjonowaniu zdobędziemy zaledwie jednego klienta w miesiącu, a koszt usług pozycjonera szybko nam się zwróci.

Pozycjonowanie stron Lublin

5 KOMENTARZY

Komentarze są wyłączone.