Ostary.pl

o tym i o tamtym

Piłka nożna piłkarze
Sport

Łukasz Teodorczyk nowy kontrakt

[ad=1]

Łukasz Teodorczyk, piłkarz reprezentacji Polski i Belgijskiego Anderlecht może podpisać nowy kontrakt. Łukasz Teodorczyk bez wątpienia zasłużył na sporą podwyżkę strzelając dla Anderlechtu wór bramek i pomagając drużynie w zdobyciu mistrzostwa swojego kraju. Teodorczyk wystąpi w tym sezonie również w jakże spektakularnej Lidze Mistrzów.

Ile zarabia Łukasz Teodorczyk?

Ile zarabia Łukasz Teodorczyk w Anderlechcie wg nowej umowy? Plotki głoszą, że zarobki piłkarza oscylować mają w granicach 2 mln Euro za sezon i jest to najwyższa kwota wypłacana zawodnikomm belgijskiej drużyny w historii.
W porównaniu z innymi gwiazdami naszej reprezentacji suma kontraktu nie jest może zadzwiwiająca (szczególnie przed Robertem Lewandowskim), ale i tak pozwala Teodorczykowi zająć czołowe pozycje na liście płac.

[ad=2]

Czy Łukasz Teodorczyk zmieni klub?

Forma w jakiej obecnie znajduje się Łukasz Teodorczyk może sprawić, że w niedalekiej przyszłości zgłoszą się po niego większe od Anderlechtu kluby z czołowych europejskich lig. Może ciekawym kierunkiem byłyby dla Łukasza wyspy i np. Manchester United lub Liverpool z Kloppem, który jak wiemy lubi stawiać na Polaków.

Tak czy inaczej, Łukasz Teodorczyk ma jeszcze kilka lat obowiązującą umowę i póki co transfer gdzie kolwiek będzie możliwy pod warunkiem wyłożenia na stół sporej ilości gotówki.

Piłka nożna piłkarze
Łukasz Teodorczyk podpisując nowy kontrakt dołączy do czołówki płacowej Polskich graczy. fot. pixabay.com

Ile jest wart Teodorczyk?

Obecnie Łukasz Teodorczyk, wyceniany jest wg Transfermarkt na ponad 12,5 milionów Euro, co nie stanowiłoby mocnej przeszkody finansowej dla większości europejskich gigantów. Pytanie tylko, czy trafienie do czołowego klubu to dobry wybór. Wszyscy pamiętamy jeszcze smutną przygodę Grzegorza Krychomiaka w Paris Saint Germain (PSG).
Czasem lepiej grać i strzelać w słabszej lidze, niż bronić barw rezerw w topowym teamie.

Zarobków piłkarzom na pewno możemy pozazdrościć. Łukaszowi rzyczymy jednak zdrowia, wielu pięknych bramek również w Lidze Mistrzów, a w przyszłości jeszcze wyższych kontraktów. Nam Polakom się to należy!

Tagi: Łukasz Teodorczyk, Anderlecht, Zarobki piłkarzy

1 KOMENTARZ

  1. Teo zasługuje na nowy kontakt bez wątpienia. w silniejszej lidze też na pewno by sobie poradził

Komentarze są wyłączone.