Ostary.pl

o tym i o tamtym

Kredyty hipoteczne
Budowa Kredyty

Kredyt na dom

[ad=1]

Zamierzasz budować dom. Wszystkie oszczędności przeznaczyłeś na zakup działki i niewiele zostało na dokończenie inwestycji. Jakby nie patrzeć budowa domów potrafi pochłonąć ogrom środków.

Za średniej wielkości dom o powierzchni 120m budowany w okolicach Lublina (ceny materiałów budowlanych) musimy niekiedy zapłacić 150-250 tysięcy złotych. Do tego należy doliczyć pieniądze, które musimy przeznaczyć na wykończenie wnętrza. Nagle okazuje się, że budowa domu pochłonęła nawet pół miliona złotych.  Skąd wziąć pieniądze na to wszystko?

Kredyt hipoteczny

Kredyty hipoteczne o których poczytasz np. tutaj http://financeatelier.pl stają się koniecznością przy budowaniu domu. Nieruchomości stawianych za gotówkę jest coraz więcej, jednak w dalszym ciągu stanowią one jedynie mały procent.

Kredyt hipoteczny na budowę domu

Kredyt hipoteczny, zaciągniemy na 20, 25 lub 30 lat przez co zapłacimy dosyć sporą kwotę odsetek. Przeważnie przez cały okres kredytowania dopłacimy do interesu drugie tyle co wzieliśmy. Jest to jednak często jedyne rozwiązanie, dzięki któremu możemy wybudować własny dom. Uważajmy też na kredyty walutowe, chociaż dziś trudno dostępne, nigdy nie wiadomo – jak sytuacja wyglądać będzie za kilka lat. Podobnie jest z kursami walut.

Kredyt gotówkowy

Kredyt gotówkowy, to rozwiązanie dla osób które posiadają już kapitał, a chcą szybkim zastrzykiem gotówki wspomóc inwestycję. Kredyty gotówkowe najczęściej zaciągniemy na maksymalnie 10-12 lat, przy czym formalności związanych z ich udzieleniem będzie stanowczo mniej niż przy hipotece. Kredyt gotówkowy będzie dobrym rozwiązanim jeśli potrzebujemy pożyczyć jedynie kilka lub kilkadziesiąt tysięcy złotych, które planujemy oddać do banku w dosyć krótkim terminie.

Warto zobaczyć:

http://ifinanse24.com.pl/kredyty-gotowkowe/

http://rbud-leczna.pl/budowa-domow/

http://elewacje.pulawy.pl