Ostary.pl

o tym i o tamtym

Fifa 2017 za darmo dla użytkowników EA Origin Accress
Gry

Fifa 2017 za darmo!

[ad=1]

W tym tygodniu gra Fifa 2017 za darmo dostępna dla wszystkich posiadaczy Origin Access, o którym więcej możecie przeczytać tutaj. Fifa 2017, to najnowsza odsłona przez wielu uznawanej za najlepszą gry piłkarskiej na PC i konsole. Gra oferuje świetne tryby rozgrywki zarówno single jak i multiplayer. Niezapomniany tryb Ultimate Team, w którym budujemy własną drużynę marzeń z wykorzystaniem kart zawodników jest w tym wydaniu Fify lepszy niż kiedykolwiek.

Nowa Fifa 2017 – od zera do bohatera!

Fifa 2017 udostępnia nam nowy fabularny tryb rozgrywki, w którym to kierujemy poczynaniami młodego piłkarza Alexa Huntera. Tylko od nas zależy jak potoczą się jego losy. Chociaż do tej nowości podchodziłem z wielkim dystansem – muszę przyznać, że tryb spisuje się wyśmienicie!

Origin Access, to usługa w której za 14,99 zł miesięcznie otrzymujecie dostęp do biblioteki gier udostępnionej przez EA. Oprócz Fify 2017 możemy w ramach abonamentu zagrać w serię Mass Efects, Sims, Battlefield, czy Dragon Age. Nie potrzebujesz żadnego cracka! Nie pirać gier! W tej cenie na prawdę Cię na nie stać!

Fifa 2017 za darmo dla użytkowników EA Origin Accress
Fifa 2017 za darmo w ramach subskrypcji Origin, której koszt to jedyne 14,99 zł miesięcznie. fot. Jarmoluk pixabay.com CC0