Ostary.pl

o tym i o tamtym

hale magazynowe
Budowa Firma

Brama segmentowa

[ad=1]

Brama segmentowa, to brama garażowa zbudowana z paneli pociętych na tzw. segmenty połączone ze sobą. Każdy z nich podczas zamykania bramy delikatnie zmienia kąt połączenia z kolejnym, dzięki czemu brama może się złożyć w pionie, chowając panele pod sufitem.

Dzięki takiemu zastosowaniu, brama segmentowa nie potrzebuje miejsca przed garażem jak np. bramy uchylne, ani obok niego tj. bramy przesuwne. Rozwiązanie takie, sprawdzi się szczególnie w budynkach które mają bardzo krótki podjazd garażowy.

Brama segmentowa to przede wszystkim wygląd

Bramy segmentowe cechuje przede wszystkim wygląd. Dzięki zastosowaniu paneli bez przetłoczeń brama staje się ozdobą każdego domu w którym się ją zamontuje. Taka brama przyciąga wzrok i podnosi prestiż naszego domu. Oczywiście, cały mechanizm może być sterowany za pomocą elektrycznego napędu.

To znacznie podnosi jakość obsługi bram segmentowych. Naciskając odpowiedni przycisk na pilocie, możemy zamknąć albo otworzyć bramę. Możemy też sterować mechaniką za pomocą naszego telefonu i otworzyć bramę teściowej jeśli np. jesteśmy nad morzem a ona chciałaby przeplewić ogród i potrzebuje motyki.

Warto zobaczyć:

http://bramyostium.pl

http://rbud-leczna.pl/bramy-garazowe/

http://elewacje.pulawy.pl/

segmentowe bramy garażowe
Segmentowe bramy garażowe (brama przemysłowa)- fot. pixabay.com CC0